Anasayfa | Site Haritası | E-Posta
 
 
 
 
Haberler : Lunapark, Mini Lunapark, Tema Park ve Jetonlu Oyun Makinaları Ürünlerimiz En Uygun Fiyat ve Ödeme Kolaylığı ile Sizlere Ücretsiz Kurulum ve Ücretsiz Personel Eğitim Hizmetimizle Oyun Eğlence Makinaları ve Dekorları A'dan Z'ye Anahta ...
 
 

Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda
 

Hakkımızda,

Firmamız Karınca Park olarak 1999 yılında jetonla ve parayla çalışan otomatların üretimi, satışı ve işletmeleriyle sektöre girmiştir.

Oyun eğlence parklarını anahtar teslimi  kurup, hizmet kalitemizden taviz vermeden müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz ile bütün yaş guruplarına hitap eden oyun  eğlence ve otomat makineleri müşterilerine verdiği güven ile ismini marka yapan Karınca Park, kaliteli geniş ürün yelpazesi, deneyimli kadro, teknik servis ve satış sonrası hizmet kalitesiyle yenilikleri üretip Takip edilen bir anlayışta çalışmaktadır.

Türkiyede ilk olan bir çok otomat makinesini üreten Karınca Park sektörün önemli bir kısmının yedek parça ve elektronik kart tasarım yazılım sistemlerini üreterek  bir çok üretici firma ve fabrikanın çözüm ortağı olmaktadır.

 
 
     
 
 
Akülü Çarpışan Araba
Karting Go Kart
Oyuncak Kepçe Makinası
Günlük Kiralık Oyun Makinaları
Top Kapsül Makinesi
Sakız Şeker Makinası Otomatı
Masaj Koltuğu
Kiddie Rides Çocuk At

 

 
 
 
 
 
  Karınca Park