Anasayfa | Site Haritası | E-Posta
 
 
 
 
Haberler : Lunapark, Mini Lunapark, Tema Park ve Jetonlu Oyun Makinaları Ürünlerimiz En Uygun Fiyat ve Ödeme Kolaylığı ile Sizlere Ücretsiz Kurulum ve Ücretsiz Personel Eğitim Hizmetimizle Oyun Eğlence Makinaları ve Dekorları A'dan Z'ye Anahta ...
 
 

Kurumsal Bilgiler

Misyon - Vizyon
 

Vizyonumuz

Karınca park markasını  kalitesini ve tartışılmaz satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkemizi,  bir dünya markası haline getirip, Dünyadaki oyun ve otomasyon Sektöründe ülkemizin adını markamızla gururla duyurmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Kurulduğu günden bu yana otomat ve otomasyon dünyasındaki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye'ye getip imalat ve ithalat yapan karınca park, altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir. Karınca park müşterilerine , hayatı kolaylaştıran , zaman kazandıran, bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler sunmayı amaçlamaktadır. Karınca parkın stratejisi , Türkiye'nin önde gelen oyun otomat ve otomasyonlarında hizmetleri profosyönel ekip ve servis sağlayıcısı olarak yapmaktadır. Stratejisi altı temel prensip üzerine kuruludur:

Üstün Müşteri Hizmetleri sunmak müşterillerimize yenilikçi hizmetler sunmak. Güçlü Marka pozisyonunu korumak.

Ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini artırmak ve yaygınlaştırmak.Katma değerli ve yenilikçi veri hizmetleri sunmak .

En iyi müşteri hizmetini sağlamak.

Türkiye'nin önde gelen otomat otomasyon imalat servis sağlayıcısı ve en iyi marka olarak pozisyonunu yükseltmek .

Fabrikasyon şekilde entegre seri üretim kapasitesinde çalışarak  Türkiye oyun ve otomat pazarındaki büyüme fırsatlarını kullanarak Dünyada taklit edilen bir marka haline gelebilmeyi kendimize en büyük ilke olarak görüyoruz.

 

 
 
     
 
 
Akülü Çarpışan Araba
Karting Go Kart
Oyuncak Kepçe Makinası
Günlük Kiralık Oyun Makinaları
Top Kapsül Makinesi
Sakız Şeker Makinası Otomatı
Masaj Koltuğu
Kiddie Rides Çocuk At

 

 
 
 
 
 
  Karınca Park