Anasayfa | Site Haritası | E-Posta
 
 
 
 
Haberler : Lunapark, Mini Lunapark, Tema Park ve Jetonlu Oyun Makinaları Ürünlerimiz En Uygun Fiyat ve Ödeme Kolaylığı ile Sizlere Ücretsiz Kurulum ve Ücretsiz Personel Eğitim Hizmetimizle Oyun Eğlence Makinaları ve Dekorları A'dan Z'ye Anahta ...
 
 

Ürün Grupları

 

Çok Satılan Ürünler

Boks Oyun Makinası
Bozuk Para Okuyucu
Sekolin
Mini Dönme Dolap
3D 5d 7d Sinema
Uçan Çocuk Balonu
Akülü Çarpışan Araba İmalat
Gezi Treni
Oyuncak Mekanik Atlar
Tetris Oyun Makinası
 

3d 5d 7d Sinema

 

3D 5D 6D 7D 9D 10D Sinemalar en uygun fiyat ve ödeme kolaylığı ile Karınca  Park Güvencesi İle Stoklarımızda

2 Yıl Elektronik ve Mekanik  Garanti

Ücretsiz yerinde Kurulum
7D Sinema; 3 boyutlu gözlüklerle izlenen bir ekranın önünde, sanal gerçekliliği yaşatmak için ekrandaki filmlerle senkronize hareketli bir platform ve tüm bunlara ek olarak rüzgar,kar, yağmur,sis duman gibi efektler eşliğinde oluşturulan yeni nesil bir sinema sisteminden söz ediyoruz.Bu, hareketi daha inandırıc,daha gerçekçi ve heyecan verici hissetmek demek...
Bu hissi veren şey ise 6 eksenli robot mekanizması.hareket sistemi: 6 D.O.F six degrees of freedom-altı serbestlik düzeyi.sanal gerçeklik(virtual realitiy)sistemlerinde,algılayıcıyla ölçülebilen konum ve döndürme girişlerinin kısa adı.dikey,yatay ve sağa döndürmenin yanı sıra,tipik kartesyen (x,y,z)uzaysal koordinatları da kapsayan bir sistemdir.

    
Kabin
Karınca Park , 7D Sinema Simulasyon sistemi özel olarak tasarlanmış bir kabin içerisindedir. Bu kabinin kurulması son derece hızlıdır. Tüm sistem bir gün içerisinde kurulmakta ve çalışmaya başlamaktadır. Tüm efekt sistemleri, hareketli platform kabin içerisindedir.
Dokunmatik kontrol paneli kabinin dışındadır.
Kabine istendiğinde tanıtım filmlerini gösteren veya kabin içi video gösteren LCD monitörler opsiyonel olarak monte edilebilir
Kabin standart olarak otomatik perde ile donatılmıştır.
Standart kabin özellikleri : Metal konstürksiyon, ahşap duvar ve tavan, dijital marka baskısı, uzaktan kumandalı, otomatik açılık kapanır perde sistemi, ışıklandırılmış ön cephe çerçevesi, lcd dokunmatik kontrol paneli, LCD monitör ve simulatör biniş merdiveni.
Kabin  4x4m’lik bir alan yani 16 m2 alan içinde kurulmaktadadır.(4 Kişilik Model)
Kabin boyutları yerleşecek mekanın ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak değiştirilebilir.
Hareketli Platform ve Koltuklar
Karınca Park, 3 kişilik bir simulatördür. Elektrik motorları ile güçlendirilmiş hareketli platform ve koltuklar, Karınca Park, teknolojisinin en önemli parçasıdır. Paltform, hızlı, istendiğinde yumuşak, istendiğinde hızlı ve kusurusuz senkron şekilde hareket sunar. İzleyicilerin filmle bütünleşmelerini sağlayan en önemli konulardan birisi senkron hassasiyetidir. platformu, saniyenin 1/100 kadar bir hassaslıkla hareket ve görüntü senkronu sağlar.
Filmler
Karınca Park, ile piyasada bulunan ve bir çok sistemde beğeni ile izlenen filmleri kullanabilirsiniz.
 Karınca Park, en büyük avantajlarından birisi, tümüyle Karınca Park  için üretilmiş filmlerin olmasıdır. Yüksek çözünürlükte, yüksek kalite filmler sadece Karınca Park , platformlarında gösterilir. Filmler dolby digital formatında 5.1 ses formatına sahiptir.
Gösteri Kontrol Sistemi
Kontrol sistemi, gösteri öncesinde platfomun ve tüm sistemin hazır hale gelmesini sağlarken aynı zamanda gerekli tüm kontrolleri otomatik olarak yapar. Kontrol sistemi film seçimi, gösteri modu (sert, yumuşak, orta) ve başlatma ile ilgili tüm fonskiyonların tek bir ekrandan dokunmatik olarak yapılmasını sağlar. Sistem simulatöre binen kişi sayısını otomatik olarak sayar. Kontrol sistemi aynı zamanda acil durumda anlık müdahele için gerekli fonskiyonlara sahiptir.
Projektörler ve Görüntü Sistemi
Yüksek çözünürlükteki 2 adet projektör ve özel olarak imal edilmiş yüksek kaliteli 3D perdesi ile olağanüstü görüntü kalitesi sunar. Bu görüntü, macera hissini güçlendirir ve deneyimi eşsiz kılar.

Efekt Sistemi
Sistem standart olarak rüzgar, yağmur ve titreşim efektlerine sahiptir. Bu efektlere ek olarak kırmızı, yeşil, beyaz ve flash ışığı ile baloncuk efektleri opsiyonel olarak eklenebilir.
Ses Sistemi
Sistem içinde profesyonel kalitede ses sağlayan sistemler kullanılır. Güçlü çevresel 6 kanal ses ve güçlü bas hoparlörleri ile eksiksiz bir simulatör ortamı oluşturulur
 
 
Sistem çalışması için olan gereksinim 7 kw güç 220 volt monofaze.
4 Kişilik için 16 m2 makina alanı ve bir kasa için gerekli olana1.5x1.5m=3m2 kasa fiş bölümüdür.
 Toplam 20 m2 alan yeterlidir.

 

 
 
 
     
 
 

Diğer 3D 5D 7D Sinema

 
 
 

 

 
 
 
 
 
  Karınca Park