Anasayfa | Site Haritası | E-Posta
 
 
 
 
Haberler : Lunapark, Mini Lunapark, Tema Park ve Jetonlu Oyun Makinaları Ürünlerimiz En Uygun Fiyat ve Ödeme Kolaylığı ile Sizlere Ücretsiz Kurulum ve Ücretsiz Personel Eğitim Hizmetimizle Oyun Eğlence Makinaları ve Dekorları A'dan Z'ye Anahta ...
 
 

Ürün Grupları

 

Çok Satılan Ürünler

Boks Oyun Makinası
Bozuk Para Okuyucu
Sekolin
Mini Dönme Dolap
3D 5d 7d Sinema
Uçan Çocuk Balonu
Akülü Çarpışan Araba İmalat
Gezi Treni
Oyuncak Mekanik Atlar
Tetris Oyun Makinası
 

Laser Tag

 

Lazer Tag Lazer Oyun Alanı İmalat ve Dekorasyon Hizmetleri

LaserTag lazer oyunları takım veya yanlız olarak özel hazırlanmış sisli labirent oyun alanlarında oynanabilen bilgisayar destekli bir oyundur.

Standart oyunun süresi 12 dakikadır.

Oyuncular lazer ışınlı tabancalar ile birbirlerini vurarak puan toplarlar. Her oyuncu hafif ve üzerlerindeki elektronik sensörler ile laser ışınlarını algılayan yelekler giyerler. Yelek üzerinde bulunan kontrol devresi oyuncunun bilgilerini kontrol eder ve her oyuncunun kazandığı puanı takımının puanına ilave eder.

Takımlar birbirlerini yelek ve silah üzerindeki renkli led’ler ile tanırlar. Oyuncunun oyun sırasında kullanabileceği çeşitli seçenekleri vardır, seri veya tek tek atış, takım rengi değiştirme, görünmezlik, oyun alanında gizlenmiş olan hedeflerden kazanacağı ekstra puanlar.

Oyun sırasında dijital ses efektleri her yelekten duyulur. 

Skor kartı aynı zamanda oyuncunun takımının da toplam puanını gösterir. Bütün bu bilgiler bekleme alanındaki büyük ekran LCD de gösterilebilir.

Oyun sonunda her oyuncunun aldığı puanlar ve oyunla ilgili bilgiler skor kartına işlenir. Skor kartı aynı zamanda oyuncunun takımının da toplam puanını gösterir. Oyunda vurulan oyuncu 8 saniye oyun dısı kalır. Bu esnada oyuncunun yeleğindeki ışıklar söner ve silahı çalışmaz. 8 saniyenin sonunda oyuncunun yeleği aktive olur, silahı da tekrar çalışmaya başlar ve oyuna tekrar dahil olmuş olur.

Oyun süresi tamamlanıncaya değin oyuncular defalarca rakiplerini vurabilir ve vurulabilir.

DİKKAT

Kalp rahatsızlığı veya Epilepsi hastaları veya Astımı olanlar için Lazer Tag Oyun Alanında Oynamak sakıncalı olabilir. Sağlık nedeni ile spor yapmaları sakıncalı olan kişiler için bu oyunda sakıncalıdır.

7 yaşından küçükler oynayamaz. 13 yaşından küçükler ebeveynleri ile birlikte oyuna dahil olabilir. Oyun sırasında fiziksel temas yapılmaz. Bir oyun en az 4 kişi, en çok 13 kişi oynanır. 

 
 
 
     
 
 

Diğer Lazer Tag

 
 
 
Laser tag Dekor

 

 
 
 
 
 
  Karınca Park