Anasayfa | Site Haritası | E-Posta
 
 
 
 
Haberler : Lunapark, Mini Lunapark, Tema Park ve Jetonlu Oyun Makinaları Ürünlerimiz En Uygun Fiyat ve Ödeme Kolaylığı ile Sizlere Ücretsiz Kurulum ve Ücretsiz Personel Eğitim Hizmetimizle Oyun Eğlence Makinaları ve Dekorları A'dan Z'ye Anahta ...
 
 

Ürün Grupları

 

Çok Satılan Ürünler

Boks Oyun Makinası
Bozuk Para Okuyucu
Sekolin
Mini Dönme Dolap
3D 5d 7d Sinema
Uçan Çocuk Balonu
Akülü Çarpışan Araba İmalat
Gezi Treni
Oyuncak Mekanik Atlar
Tetris Oyun Makinası
 

Tırtıl Tren

 

Tırtıl Tren:  5 Vagon 1 Çekici Kafadan oluşur.

Kapasite:5 Çocuk ve 10 çocuk kapasiteli modelleri mevcuttur.

Aküler Güç: 2 Adet özel yapım aküleri sayesinde 1 gün şarz etmeden kullanılır.

Renk:Yeşil renklerde üretilir isteğe bağlı renk çalışması yapılabilir.

Güvenlik:Önünde bulunan sensörler sayesinde önüne bir engel çıktığında otomatik olarak durur. Raydan çıkma hatası vermez.

Kullanım:Uzaktan kumanda ile veya iphone  cep telefonunuza yüklenen  program sayesinde telefon ile durdurup çalıştırabilirsiniz.

Garanti:2 Yıl

Parça Temini Garantisi:10 Yıl

Ürünün tahmini Ömrü: Kapalı alanlarda 10 yıldır.

Tırtıl Tren İmalatı

Tırtıl Tren Farklı Modeller'de İstenilen Renkler'de Üretim İmkanı ve 2 Yıl Karınca Park Garantisi ile İmalatımızda ...

Optik Gözlü Tren Zemine Yapıştırılan Bandı Takip Ederek Hareket Eder . Son derece Güvenli ' dir .

5 Çocuk Kapasiteli , Çocukların Güvenle Kullanabileceği Şık 12 volt Işıklı Sensörlü Emniyet Kemerli oturma Guruplu Tırtıl Tren İmalatı Led . Işık Döşemeli İlgi Çekici Tasarım  Renkli Boya Seçeneği.

BANT TAKİP EDEN UZAKTAN KUMANDALI TIRTIL

Sitem beyaz yada parlak bir yüzeye çekilen 5cm genişliğinde siyah bir bandı takip edecek şekilde dizayn edilmiştir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Yola bağlı olmadan uzaktan kumanda ile serbest olarak da yönlendirilebilir.

120 Amper akü ile tam gün çalışa bilmektedir. Akü şarj sistemi otomatik olup aküye zarar vermeden doldurur ve şarj bitiminde şarjı keser.

Kontrol ünitesi 2X8 LCD ekran ve 3 adet kumanda butonu ile müzik ve hız ayar seçeneği sunar. Çıkış gücü 2X100 DC amper gücünde bir sürücü katı tarafından sağlanır. Koltuklara bağlanan 5 adet optik sensör bilgileri kontrol ünitesi tarafından sayılarak ekranda gösterilir. Bekleme konumunda ekranın ilk satırında sensorların pozisyonu ve kumanda voltajı, ikinci satırda ise toplam jeton sayısı gösterilir.

Ses sürücüsü MMC kart üzerine yüklenen müziklerden istenilen parçayı çalar. MMC kart üzerine yüklenen parçalar bir bilgisayara takılarak 8bit 22khz wave dosyası ile değiştirilebilir. Ses çıkış gücü 8ohm 30 waat dır.

Sisteme besleyen 2 adet akü gurubu vardır. Ana akü 2adet 12 Volt akünün seri bağlanması ile 24 Volt sağlamaktadır. Bu aküler sürücü elamanlar üzerinden motorları beslemektedir. Diğer akü kontrol sisteminin ihtiyacı olan sistemin 12Volt beslemesini sağlamaktadır. Akü şarjı otomatik şarj ünitesi tarafından yapılmaktadır. Kontrol voltajının 9 Volt un aşağısına düştüğünde tırtıl hareket etmeyecektir. Bu durumda ekranda kontrol voltajının düşük olduğu “Low Voltage” ifadesi ile belirtilir. Güç akülerinin doluluk oranı oyuncağın hareketinin yavaşlaması ile anlaşılır. Tırtıl uzun süreli beklemelerde ana şalterinden kapatılmalıdır.

Sayıcı ünitesi:
Koltuklarda bulunan çocuk adedi optik sensörler ile sayılır. Start komutu verilmesi ile tespit edilen çocuk sayısı kadar “bip” sesi duyulur. Bu sayının hafızaya eklene bilmesi için çalışma zamanının 10saniyeyi geçmiş olması gerekir. Toplam kredi sayısı bekleme konumunda iken kumandanın stop tuşuna basılması ile ekranda gösterilir.

Anten Ledleri:
Tırtılın antenlerinde buluna ledlerin yanıyor olması sensörlerin siyah bandı görüyor olduğunun işaretidir. Parlak beyaz bir zemin üzerinde bulunan siyah bandı sensör gördüğü sürece yeşil lambalar yanacaktır. Siyan bant üzerinde olmadığı halde anten ledi yanmaya devam ediyorsa sensör ayarları bozulmuş yada sensörün altına yabancı bir cisim sıkışmış olabilir.


Kumanda Tuşlarının fonksiyonları:
Tırtıl üzerinde 5 adet buton bulunan küçük bir el kumandası ile kontrol edilir. Auto start tuşana basıldığında düzgün bir zemin üzerine yapıştırılan siyah bandı takip ederek hareket eder. Manuel Start butonuna 3 saniye basılı tutulduğunda yolu takip etmeden düz bir şekilde ileri doğru hareket eder. Manuel Sag ve Manuel Sol butonları kullanılarak manevra yaptırılır. Stop komutu verildiğinde Tırtıl durur.

Tırtıl bekleme konumunda iken STOP tuşuna 3 saniye basılı tutulursa ayarlar menüsü açılır. Kontrol ünitesi üzerinde bulunan Down tuşunu Manuel sol butonu, Select tuşunu Stop butonu, Up tuşunu ise Manuel Sag butonu kontrol eder. Böylece Tırtılın kaputunu açmadan sırtındaki pencereden LCD ekranı takip ederek ayarlamaları yapabilirsiniz. Ayarlar penceresi açıldığında ilk menü “SPEED” seçeneğidir. Değişiklik yapmak istiyorsanız kumandanın Stop tuşunu yada panel üzerindeki “SELECT” tuşuna basınız. En son kaydedilen hız seçeneği ekrana gelerek flaş yapmaya başlayacaktır. Uzaktan kumandanın Manuel Sol – Manuel Sağ butonlarını yada panel üzerindeki “DOWN” –“UP” tuşuna basarak Slow, Medium, Fast seçimlerini yaptıktan sonra bu seçimi kayıt edip bu menüden çıkmak üçün uzaktan kumandanın “STOP” yada kontrol ünitesinin üzerinden “SELECT” butonuna basabilirsiniz.Ayarlar menüsünden müzik seçme menüsünde ise kayıtlı 10 adet müzik parçasının sıra numarasını seçebilirisiniz. 10. Parçadan sonra parça sayısını artırdığınızda “LAST” ve “RANDOM” seçeneklerini göreceksiniz. Parça numarası olarak “LAST” kayıt ederseniz her start komutu verildiğinde bir sonraki müzik parçası sıra ile çalınır. “RANDOM” seçeneği ise her start komutu verildiğinde rastgele bir müzik çalmasını sağlar.

Tırtıl bekleme konumunda iken “MANUEL LEFT” butonuna basıldığında en son çalınan müzik parçasından bir sonraki parça çalınmaya başlar. Parça çalınıyorken “MANUEL RIGHT” tuşuan 3 saniye basılı tutulduğunda o an çalan parça seçilerek varsayılan parça olarak kayıt edilir ve her start verildiğinde bu parça çalınır.

Tırtıl bekleme konumunda iken kumandanın “STOP” butonuna basıldığında Koltuk sayıcı değeri olan “COUNTER” sayacı 2 saniye ekranda gösterilir. Bu değer o ana kadar binen çocuk sayısını ifade etmektedir.Kontrol Kutusu Üzerinden Menü Ayarların Yapılması:

Bekleme konumunda “SELECT” butonuna basılarak ayarlar menüsüne girilir. “DOWN” “UP” butonları kullanılarak ayar yapılacak değişken ekranda iken tekrar “SELECT” butonuna basılarak o değişkene ait seçilir. Bu sayının flaş yapması ile beraber “DOWN” “UP” butonu kullanılarak değeri değiştirilebilir. Ayarlama tamamlandığında “SELECT” butonuna kısa basılarak bu değişken ayarlanmış olur.

Tırtıl bekleme konumunda iken uzaktan kumandanın “STOP” tuşuna 3 saniye basılı tutularak yukarıda anlatılan işlemler uzaktan kumanda ile yapılabilir. Tırtılın sırtında bulunan küçük cam pencereden içeride bulunan kontrol ünitesinin ekranını takip edilir. Uzaktan kumandanın “MANUEL LEFT” tuşu = “DOWN”, “STOP” tuşu = “SELECT”, “MANUEL RIGHT” tuşu = “DOWN” tuşları görevini yerine getirir.

Ayarlar menüsünde 1-Hız ayarları 2-Muzik seçimi olmak üzere 2 adet ayar menüsü bulunmaktadır.

Hız Ayarlaması: Yavaş, normal ve Hızlı olmak üzere 3 adet hız ayarı bulunur.
Müzik Seçimi : MMC hafıza kartına yüklenen 10 adet müzik dosyasından seçim yapılır

 
 
 
     
 
 

Diğer Oyun Makinaları

 
 
 
Boks Oyun Makinası
Akülü Çarpışan Araba
Karting Go Kart
Oyuncak Kepçe Makinası

 

 
 
 
 
 
  Karınca Park