Anasayfa | Site Haritası | E-Posta
 
 
 
 
Haberler : Lunapark, Mini Lunapark, Tema Park ve Jetonlu Oyun Makinaları Ürünlerimiz En Uygun Fiyat ve Ödeme Kolaylığı ile Sizlere Ücretsiz Kurulum ve Ücretsiz Personel Eğitim Hizmetimizle Oyun Eğlence Makinaları ve Dekorları A'dan Z'ye Anahta ...
 
 

Ürün Grupları

 

Çok Satılan Ürünler

Boks Oyun Makinası
Bozuk Para Okuyucu
Sekolin
Mini Dönme Dolap
3D 5d 7d Sinema
Uçan Çocuk Balonu
Akülü Çarpışan Araba İmalat
Gezi Treni
Oyuncak Mekanik Atlar
Tetris Oyun Makinası
 

Ucuz Kiralık Oyun Makinaları

 

 

Kiralık Atlı Karınca

Kiralık Oyun Eğlence  Makineleri 

Jetonlu Kiralık Oyun Makinaları Üretimi İşletmeleri ve Kiralamasını Yapan Karınca Park Oyun Makinaları Firması Türkiyenin En büyük Kiralama Envanterine ve Kadrosuna Sahip Sektörün Lider Lokomotif Firmasıdır.

 

Envantere yeni katılan kiralık oyun makineleri çeşitleri için lütfen irtibat kurunuz.

 

Tüm Organizasyon  Salon ve Oyun Parklarınız İçin  İşletmelerinizde günlük aylık sezonluk ve devamlı  Kiralama İşletme İmkanı.

 

Her Yıl Kiralık Oyun Makinalarımız Yeni Yıl İle Birlikte Sıfırlanır ve Kiralık Envanterimiz Türkiyenin en Geniş En Kaliteli ve En Yeni Model Ürünlerden Oluşmaktadadır.

Kiralık Makinalarımız Sıfır veya Sıfır Ayarında Yeni Modellerdir.

 

Kiralık Oyun Otomat Eğlence Makineleri 

Envantere yeni katılan kiralık oyun makineleri çeşitleri için lütfen irtibat kurunuz.

 

KİRALAMALARDA RESERVE EDİLEN TARİHLER DE KULLANILMAYAN  VEYA ALINMAYAN ÜRÜNLER KULLANILMIŞ SAYILIR VE ÖDEMESİ TAM OLARAK TAHSİL EDİLİR.

 

KARINCA PARK TARAFINDAN KİRAYA VERİLEN ÜRÜNLER DE KARINCA PARK'IN  BİLGİSİ DIŞINDA KULLANIMI KULLANIDIRLMASI  VEYA BELİRTİLEN ADRES DIŞINDA BAŞKA BİR ADRESE İZİNSİZ TAŞINMASI HALİNDE ÜRÜNÜN ÇALINDIĞI BİLDİRİLEREK GEREKLİ PROSÜDÜR UYGULANIR.

 

BU GİBİ DURUMLARDA KARINCA PARK  FİRMASI MALIN DEĞERİ  ARTI KAYIT DIŞI ÇALIŞTIĞI GÜN VEYA BULUNANA KADAR Kİ GEÇEN SÜRENİN GÜNLÜK KİRA BEDELİ İLE YASAL FAİZLERİ  VE TÜM AVUKAT TEMİNAT VE  VEKALET ÜCRETLERİNI MALI KİRALAYAN FİRMADAN  TAHSİL VE TALEP ETME HAKKINA SAHİPTİR.

 

İŞLETMELERE AJANSLARA ÖZEL JETONLU OYUN MAKİNELERİ KİRALAMA HİZMETLERİ

 

Not: Kiralık Oyun Makinesi Detayları İçin Lütfen Kiralık Talep Ettiğiniz Tarih ve Ürün Rezervasyonlarınızı Yazılı Olarak Onaylatınız.

 

Fiyatlarımıza KDV ve Nakliye Dahil Değildir.

 
 
 
     
 
 

Diğer Kiralık Oyun Makinaları

 
 
 
Kiralık Oyun Eğlence Makinaları
Kiralık Boks Makinası
Kiralık Langırt
Kiralık Oyun Parkı

 

 
 
 
 
 
  Karınca Park